1. Автоматичний біохімічний аналізатор ACCENT 200 (Cormay, Польща). В даному аналізаторі реалізовані сучасні досягнення в області автоматизації біохімічного аналізу, використовуються новітні технології та матеріали. Під час роботи використовуються такі методи: кінцева точка, фіксований час та кінетика, що дає змогу досліджувати широкий спектр біохімічних параметрів в сироватці крові, плазмі, сечі, цільній крові та спинномозковій рідині. Всі реагенти для досліджень – виробництва Cormay є сертифікованими та уніфікованими. Для контролю якості використовуються контрольні матеріали іноземного виробництва.

 

  1. Автоматичний імунохімічний аналізатор MAGLUMI 1000. Даний аналізатор є одним із світових флагманів в імунохемілюмінісцентному аналазі ( CLIA). Даний тип аналізу дозволяє визначати широкий спектр кількісного визначення гормонів, онкомаркерів, інфекцій, показників метаболізму, кардіомаркерів та ін. в сироватці крові, плазмі та сечі. Характеризується високою точністю виконання вимірювань за рахунок використання наномагнітних мікрочастинок. Всі реагенти для досліджень-виробництва Snibe є сертифікованими. Для контролю якості використовуються контрольні матеріали іноземного виробництва.

 

  1. Автоматичний аналізатор електролітів SINO 005. Ідеальне рішення для визначення таких показників як: калій, кальцій іонізований, натрій, хлориди та рН у сироватці крові та сечі. В основу закладено метод використання потенціометричних електродів, що гарантує швидкість визначення (1хв.) та якість результатів. Прилад проходить автоматичне калібрування кожні 30хв., що гарантує високу точність вимірювань. Для контролю якості використовуються контрольні матеріали іноземного виробництва.

 

Дані аналізатори мінімізують вплив людського фактору на результати вимірювань.